Číslo položky: 11886
Dívka s ptáčkem
popis: Litografie, rozměr tiskové plochy: 15 x 12, List 21 x 15 cm. Signováno tužkou
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
800 Kč
800 Kč
08.12.2020 20:56
800,00 Kč | 6.12.2020 02:10:44 |