Číslo položky: 11810
Kompozice
popis: Litografie, rozměr listu: 30 x 21 cm, tisková plocha: 20 x 12,5 cm. Signováno tužkou
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
3 000 Kč
3 000 Kč
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |
1 600,00 Kč |