Číslo položky: 7529
Malíř a spisovatel, 2 litografie
popis: Litografie, nesignováno, tiskové plochy: 18,5 x 15 cm
Vyvolávací cena:
600 Kč
600 Kč
600 Kč
600 Kč
02.04.2019 20:19