Číslo položky: 7462
popis: Litografie, rozměr listu: 27,3 x 21,5 cm, jeden roh poškozen. Z majetku Jiřího a Daisy Mrázkových
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
3 100 Kč
3 100 Kč
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |
1 600,00 Kč |
1 400,00 Kč |
1 200,00 Kč |