Číslo položky: 51285
Paličkování
popis: Litografie. List: 63 x 47 cm, tisk: 47x 40,5 cm poškozené okraje listu
Vyvolávací cena:
200 Kč
200 Kč
200 Kč
200 Kč
07.03.2018 20:45