Číslo položky: 51274
Velká hlava
popis: Litografie, rozměr ve výřezu 61 x 42 cm + pasparta a rám. Signováno 8/44, datováno 1982, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
6 300 Kč
6 300 Kč
5 800,00 Kč |
5 100,00 Kč |
5 000,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 300,00 Kč |
3 200,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |
1 600,00 Kč |
1 400,00 Kč |
1 200,00 Kč |