Jarní aukce 2024

Jaroš Bohumil
Chaloupka z Sázavy
Vyvolávací cena: 1 300 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 19470
Krasický Marcel
Dívčí poloakt
Vyvolávací cena: 1 300 Kč
Aktuální cena: 2 200 Kč
Číslo položky: 19467
Nesignováno .
Žena držící mísu s ovocem
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 9 000 Kč
Číslo položky: 19445
Valter Karel
Večer u stolu
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 19497
Reiter Gustav
Zasněžená Praha
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 19502
Průcha Otakar
Krojovaná dívka
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 19495
Malý František
Chalupa v zimním lese - velký formát
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Číslo položky: 19439
Novák Josef
Pražské střechy
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 19489
O. Blažíček - označeno
Polní kytice
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky: 19053
Sigmund Karel Jan
Zimní statek
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 16 500 Kč
Číslo položky: 19450