Jarní aukce 2024

Neznačeno
Hodiny jednosloupkové
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 19026
Neznačeno
Rámové hodiny
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky: 19677
Značeno
Svícny párové
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 19023
Značeno
Bruslařka
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 19025
Julius Pelikán / Jan Tříska
Chlapec
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 19587
Značeno
Chlapec s květinami
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 19024
Neznačeno
Staří muzikanti
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 19022
Benda Břetislav
Busta
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Číslo položky: 18949
Tischler L.
Evropa Sedíci na Býkovi
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky: 19021
Schowanek Johann
Loutkové divadlo - loutky
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky: 18947