Podzimní aukce 2022

Stefan Bedřich
Ležící akt
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 15 000 Kč
Číslo položky: 16296
Lenz Peter Desiderius
Madona - Isis
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Aktuální cena: 29 000 Kč
Číslo položky: 16297
Neznačeno
Oválné zrcadlo
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 6 100 Kč
Číslo položky: 15928
Nesignováno .
Andělé
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Číslo položky: 15944
Platzer František Ignác - okruh
Anděl 2
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 91 000 Kč
Číslo položky: 15865
Anděl 1
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 90 000 Kč
Číslo položky: 15864
Nesignováno .
Svázaný Ježíš
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 15876
Nesignováno .
Apoštol Pavel
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Číslo položky: 15867
Neznačeno
Tobiáš
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 16299
Neznačeno
Bez názvu
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Číslo položky: 16468