Letní aukce 2021

Neznačeno
Příbramská madona 2
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 12975
Neznačeno
Zvěstování pastýřům
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 7 100 Kč
Číslo položky: 12972
Neznačeno
Pana Marie Polická
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 900 Kč
Číslo položky: 12974
Neznačeno
Příbramská madona 1
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky: 12973
Neznačeno
Madona s Ježíškem
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Číslo položky: 12843
Nesignováno .
Černá Madona
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Číslo položky: 12841
Neznačeno
Konzole + soška sv. Josef
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 12844
Anonym .
Pravoslavná ikona 4
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 13028
Anonym .
Stětí Jana Křtitele
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 13030
Anonym .
Pravoslavná ikona 7
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 13031