Číslo položky: 5669
Čtenářka
popis: Olej na plátně 55 x 70 cm, nerámováno, nesignováno.Plátno napnuto na novém blindrámu.
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
3 900 Kč
3 900 Kč
3 300,00 Kč |
3 100,00 Kč |
2 900,00 Kč |
2 700,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 300,00 Kč |
2 100,00 Kč |