Číslo položky: 5811
Návrh - Kavárna
popis: Akvarel, rozměr listu 47,5 x 66 cm, nerámováno, nesignováno.Získáno z rodiny autora.
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 700 Kč
1 700 Kč