Číslo položky: 15026
Lokomotiva
popis: Olej na lepence, rozměr: 50 x 60 cm, Rám a malba poškozené
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
2 600 Kč
2 600 Kč
2 500,00 Kč |
2 300,00 Kč |