Zimmermann Ernst
Číslo položky: 15020
Moje sledované obrazy Zátiší s ovocem
popis: Olej na lepence, rozměr: 50x 60 cm, rám poškozený
o autorovi: Ernst Karl Georg Zimmermann
* 24. 4. 1852, Mnichov (München), Německo (Germany)
† 15. 11. 1901, Mnichov (München), Německo (Germany)
malíř
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 000 Kč