Jelínek Rudolf
Číslo položky: 15021
popis: Olej na plátně, rozměr: 60 x 80 cm, malba poškozená.
o autorovi: Český malíř. Narodil se 1880 v Brně a zemřel 1950.
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
9 500 Kč