Nesignováno .
Číslo položky: 15018
Moje sledované obrazy Zátiší se džbánem
popis: Olej na plátně, rozměr: 52 x 55 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč

21.03.2022 20:52

1 500,00 Kč 12.2.2022 17:54:00