Číslo položky: 15018
Zátiší se džbánem
popis: Olej na plátně, rozměr: 52 x 55 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
21.03.2022 20:52
1 500,00 Kč | 12.2.2022 17:54:00 |