Číslo položky: 15019
Mísa s ovocem
popis: Olej na plátně, rozměr: 46,5 x 36,5 cm, výrazná krakeláž, rám poškozen.
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
1 300 Kč
1 300 Kč