Nesignováno .
Číslo položky: 14580
Moje sledované obrazy Bělení látek
popis: Olej na lepence, rozměr 52,5 x 74,5 cm, rám poškozen, v malbě flíčky
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč

22.03.2022 20:06

1 000,00 Kč 11.3.2022 15:25:43