Číslo položky: 14580
Bělení látek
popis: Olej na lepence, rozměr 52,5 x 74,5 cm, rám poškozen, v malbě flíčky
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
22.03.2022 20:06
1 000,00 Kč | 11.3.2022 15:25:43 |