Ondráček Vít
Číslo položky: 14551
Moje sledované obrazy Bez názvu - velký formát
popis: Akvarel na plátně, rozměr 80 x 110 cm, nerámováno
o autorovi: 1959
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč

15.03.2022 20:38