Šmejkal Libor
Číslo položky: 14548
popis: Olej na plátně, rozměr 60 x 95 cm, nerámováno
o autorovi: Český malíř. Rok narození 1968.
Narodil se v Ostrově nad Ohří. Byl žákem rusko-německé umělkyně Iriny Friesen. Ve své tvorbě se z počátku věnoval portrétní malbě v současné době se zabývá objevováním nových technik pro jeho způsob vyjádření reality. Vystavoval v Německu, Praze a Karlových Varech.
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč

15.03.2022 20:34

5 500,00 Kč 15.3.2022 20:29:14