Číslo položky: 14520
Podzim
popis: Olej na lepence, rozměr 34 x 45 cm. Kvalitní impresionistická malba okolo roku 1910. Nově rámováno.
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
8 500 Kč
24 000 Kč
24 000 Kč
20 000,00 Kč |
18 000,00 Kč |
16 000,00 Kč |