Klimeš František
Číslo položky: 14544
Moje sledované obrazy Dívka s kozou - velký formát
popis: Olej na plátně, rozměr 79,5 x 133 cm, nerámováno
o autorovi: Narodil se 1871 v Kaňk u Kutné Hory a zemřel 1916.
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
18 500 Kč