Číslo položky: 5727
Tání na Tatrách
popis: Olej na plátně, rozměr 80 x 100 cm. Datováno 1952. Obraz pochází z rodiny autora.
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
1 100 Kč
1 400 Kč
1 400 Kč
1 300,00 Kč |
1 100,00 Kč |