Číslo položky: 5717
Chalupa se stodolou
popis: Olej na plátně, rozměr 60 x 80 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
500 Kč
500 Kč
22.02.2018 19:22
500,00 Kč | 22.2.2018 17:51:25 |