Číslo položky: 14566
Dvě krásky před Karlštejnem
popis: Olej na plátně, rozměr 50 x 70 cm, datováno 2010
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
10 000 Kč
13 000 Kč
13 000 Kč