Číslo položky: 14701
Koně , Srneček
popis: Vojtěch Sedláček + Emil Kotrba - 2x litografie, rozměr ve výřezu 14 x 19 cm a 13,5 x 20 cm, zaskleno, u litografie od E. Kotrby poškození.
Vyvolávací cena:
600 Kč
600 Kč
600 Kč
600 Kč
22.03.2022 21:44
600,00 Kč | 16.1.2022 23:20:13 |