Číslo položky: 14695
Čtenářka s posluchači
popis: Olej na lepence, rozměr 50 x 40 cm, malba i rám poškozeno, autor nezjištěn
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
2 300 Kč
2 300 Kč
2 300,00 Kč |
2 100,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |
1 600,00 Kč |
1 400,00 Kč |
1 200,00 Kč |