Číslo položky: 5710
Romantická krajina s kostelíkem
popis: Olej na plátně, rozměr 47,5 x 63 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena:
900 Kč
900 Kč
2 700 Kč
2 700 Kč
2 700,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 300,00 Kč |
2 100,00 Kč |
1 900,00 Kč |
1 700,00 Kč |
1 500,00 Kč |
1 300,00 Kč |
1 100,00 Kč |
900,00 Kč |