Peshe A.
Číslo položky: 5710
Moje sledované obrazy Romantická krajina s kostelíkem
popis: Olej na plátně, rozměr 47,5 x 63 cm, rám poškozen
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
900 Kč
2 700 Kč