Číslo položky: 5700
Zátiší s korbelem a broskvemi
popis: Olej na plátně, rozměr 48 x 64 cm, rám silně poškozen, signováno vlevo B.Jaroš. Ranná práce.
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
4 000 Kč
4 000 Kč
1 600,00 Kč |
1 500,00 Kč |
1 300,00 Kč |
1 100,00 Kč |
900,00 Kč |