Číslo položky: 15001
Cesta do kraje
popis: Olej na plátně, nalepeno na desce, rozměr : 60 x 95 cm datováno 1904
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 000 Kč
11 000 Kč
11 000 Kč
5 000,00 Kč |
4 800,00 Kč |
4 600,00 Kč |
4 400,00 Kč |