Passig Benedikt
Číslo položky: 15001
popis: Olej na plátně, nalepeno na desce, rozměr : 60 x 95 cm datováno 1904
o autorovi: Německý malíř
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
11 000 Kč