Číslo položky: 14271
Salome
popis: Lept, rozměr listu: 75 x 49 cm, tisková plocha : 10ti jednotlivých výjevů - 12 cm x 9 cm. Autorský tisk, signováno tužkou , datováno 92.
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
2 600 Kč
2 600 Kč