Číslo položky: 14257
Dáma s andílkem
popis: Akvarel, rozměry: rozměry: 47 x 32 cm nerámováno, poškozeno.
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
2 600 Kč
2 600 Kč
2 600,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |