Číslo položky: 14229
Ledová sfinga
popis: Akvarel, rozměry: 55 x 50,5 cm. mírně poškozeno. Originál návrhu obálky z nakladatelství Beaufort. Viz ilustrační foto
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
2 200 Kč
7 500 Kč
7 500 Kč
5 000,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 200,00 Kč |
3 200,00 Kč |