Číslo položky: 14207
Kostýmní návrh 8
popis: Akvarel - textil, kombinovaná technika na lepence, rozměry: 72 x 56 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 100 Kč
1 100 Kč