Číslo položky: 14206
Kostýmní návrh 7
popis: Akvarel - textil, kombinovaná technika na lepence, rozměry: 72 x 54 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
15.03.2022 22:14
1 000,00 Kč | 14.3.2022 15:12:12 |