Číslo položky: 14205
Kostýmní návrh 6
popis: Akvarel - textil, kombinovaná technika na lepence, rozměry: 72 x 54 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 100 Kč
1 100 Kč