Monogramista
Číslo položky: 14200
Moje sledované obrazy Kostýmní návrh 1
popis: Akvarel - Akvarel - textil, kombinovaná technika na lepence, rozměry: 55 x 40 cm rámováno, zaskleno. Na posledním ilustračním fotu je kolekce návrhů z dalších aukcí.
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč

15.03.2022 22:06