Číslo položky: 14202
Kostýmní návrh 3
popis: Akvarel - textil, kombinovaná technika na lepence, rozměry: 77 x 53 cm, rámováno, zaskleno. Na posledním ilustračním fotu je kolekce návrhů z dalších aukcí.
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
2 200 Kč
2 200 Kč