Číslo položky: 14201
Kostýmní návrh 2
popis: Akvarel - kombinovaná na lepence, rozměry: 77 x 53 cm, rámováno, zaskleno. Na posledním ilustračním fotu je kolekce návrhů z dalších aukcí.
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
15.03.2022 22:04
2 000,00 Kč | 15.3.2022 18:51:08 |