Číslo položky: 14249
Akt s náhrdelníkem
popis: Kombinovaná technika (olej, epoxid, pryskyřice) na dřevě, rozměry malby: 25,5 x 37 cm. Signováno: Rotrekl 80.
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
15 000 Kč
34 000 Kč
34 000 Kč
33 000,00 Kč |
32 000,00 Kč |
25 000,00 Kč |
24 000,00 Kč |
22 000,00 Kč |