Nesignováno .
Číslo položky: 14510
Moje sledované obrazy Portrét dívky
popis: Kvaš na kosti, rozměr 8 x 8 cm, zaskleno, poškozeno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 200 Kč