Číslo položky: 5887
Lidé na na mořském útesu
popis: Olej na lepence, rozměr 18 x 23 cm, rám poškozen.Signováno vpravo dole , nečitelně.
Vyvolávací cena:
400 Kč
400 Kč
500 Kč
500 Kč