Autor nezjištěn
Číslo položky: 5887
Moje sledované obrazy Lidé na na mořském útesu
popis: Olej na lepence, rozměr 18 x 23 cm, rám poškozen.Signováno vpravo dole , nečitelně.
o autorovi: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena:
400 Kč
500 Kč