Číslo položky: 14197
popis: Kvaš na silnějším papíru, rozměry: 56 x 51 cm. Velkoformátová ilustrace pohádky, rámováno, zaskleno, rám poškozený. Z majetku nakladatelství Beaufort
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
4 000 Kč
4 000 Kč
3 500,00 Kč |
3 300,00 Kč |
3 100,00 Kč |
2 900,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 300,00 Kč |
2 100,00 Kč |