Číslo položky: 14184
Havelské tržiště
popis: Olej na lepence, rozměry: 46,5 x 45,5 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
2 700 Kč
2 700 Kč
2 700,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 300,00 Kč |