Voleníková Helena
Číslo položky: 5998
popis: Olej na plátně, rozměr 65 x 90 cm, datováno 1986
o autorovi: * 8.7.1951 Praha
malířka, pedagožka

Zařazena v Monografii Severočeských výtvarníků a v publikaci 45 let výtvarného umění Severních Čech 1945-1990.
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč

22.02.2018 19:00

1 800,00 Kč 22.2.2018 18:54:06