Číslo položky: 5998
popis: Olej na plátně, rozměr 65 x 90 cm, datováno 1986
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
1 800 Kč
1 800 Kč
22.02.2018 19:00
1 800,00 Kč | 22.2.2018 18:54:06 |