Číslo položky: 14455
Noční krajina s řekou
popis: Olej na plátně, rozměry: 65 x 78 cm Původní stav. Cenný Eckův řezaný rám, povrchově poškozen. Celkové rozměry: 87 x 98 cm + 4x grafiky
Vyvolávací cena:
80 000 Kč
80 000 Kč
80 000 Kč
80 000 Kč
17.01.2022 20:33
80 000,00 Kč | 17.1.2022 20:29:02 |