Číslo položky: 14414
Zimní chalupy
popis: Olej na plátně, rozměr 33 x 40 cm, zaskleno, nesignováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
18.01.2022 20:58