Číslo položky: 14412
Sedící akt
popis: Olej na lepence, rozměr 25 x 29,5 cm, nově rámováno a zaskleno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
6 500 Kč
22 000 Kč
22 000 Kč
21 000,00 Kč |
19 000,00 Kč |
17 000,00 Kč |
15 000,00 Kč |
13 000,00 Kč |
11 000,00 Kč |
9 500,00 Kč |
8 500,00 Kč |