Číslo položky: 14190
Rybář
popis: Olej na plátně fixováno na papíru, rozměr malby: 30,5 x 25 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 200 Kč
1 200 Kč